Reducere la balsam cu rozmarin – Calendarul lui Mos Craciun, ziua 12

E momentul ca Mos Craciun sa va ofere 30% REDUCERE la unul dintre cele mai grozave produse de la Ardes – BALSAM DE ROZMARIN 500 ml.
Azi, pana la miezul noptii!!

 

 

Cremă termogenică pentru masajul local, pe bază de rozmarin şi camfor natural. Uz: aplicaţi pe zonele interesate şi masaţi pînă la absorbţie. Balsam curativ în dureri musculare, articulare, nevralgii, inflamaţii, bază în tratament facial, in loc de vapofor, şi in tratarea calviţiei. Se aplică înainte de folosirea Şamponului-Tratament Anticădere Păr cu Serenao Repens.

Atenţie: aplicarea produsului generează senzaţie locală de căldură şi înroşire destul de intensă. Acest efect voit dispare după cîteva minute. Evitaţi contactul cu ochii şi mucoasa, ţineţi departe de copii. Evitaţi uzul pe pielea foarte sensibilă.

10 Comentarii

  1. Buna seara.. Ma numesc Bianca si as vrea sa va intreb ce as putea folosi impotriva caderii parului? va multumesc

    • Draga Bianca,
      IATA recomandarea mea :
      lotiunea serenoa repens – se aplica de 2 ori pe zi
      Balsam de rozmarin – înainte de spălare , se lăsa 15 min sa actioneze apoi sampon Ardes.
      Succes !
      Sărbători fericite !

  2. Si cat m-ar costa toate aceste produse?
    Va multumesc..Sarbatori fericite!

  3. damaris iulia - 23 decembrie 2011 reply

    nu credeti ca sunt cam scumpe aceste produse?

    • Draga Iulia,
      Mă bucura interesul tau pentru produse. Cu siguranță ca produsele nu sunt ieftine mai ales in situația Economica actuala . Sunt foarte multe produse de mass Market ieftine dar care sunt simple produse cosmetice . Ardes se adresează doar persoanelor care au cu afevarat probleme nu celor care sunt perfecti si vor doar sa se dea cu o crema .
      Așadar acestea sunt preturile tratamentelor cu principii active naturale si nu chimice.
      Dar sincer rezultatele sunt foarte bune .
      Chiar acum sunt la un salon la Geta Voinea si coafeza mea îmi povestește ca de 4 luni încearcă sa trateze acneea si acum in sfârșit a reușit cu Linia cu Propolis .
      Eu iti doresc din suflet sa nu ai nevoie de Ardes , adică sa nu ai niciodată probleme si sa nu atingi niciodată disperarea ASA cum am ajuns eu si clientele mele .
      Sărbători fericite !
      Cu drag

  4. Buna seara!Am comandat de pe site gama cu propolis. Aveam probleme cu acneea si intr-adevar aceste produse sunt foarte bune si m-au ajutat sa scap de problema. Imediat mi se termina produsele si as vrea sa comand din nou pentru ca sunt foarte multumita, insa taxa de transport mi se pare foarte mare. Exista vreo solutie pentru a nu mai plati atat de mult transportul? va mutlumesc!

    • Draga Roberta ,
      Noi iti trimitem produsele cu preț de importator dar transportul din pacate trebuie sa îl platesti sau sa ajungi la noinsa ridici produsele . Transportul nu îl Facem noi ci o firma de transport . Noi Facem cadou transportul pentru comenzi peste 499 RON .
      Cu drag

  5. Buna ziua!
    Am citit despre Balsamul de Rozmarin de la Ardes ca, ar fi bun si pentru hemoroizi
    Cum se foloseste pentru hemoroizii externi?
    Va multumesc din inima si va doresc numai bine!

    • Oana Turcu - 10 iulie 2020 reply

      Draga Luminita,

      Scuze de intarziere. Mari probleme tehnice aici!
      In primul rand, igiena locala perfecta. Si apoi, se aplica local.
      Multumesc!

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.